webadmin.php

:

למה לגור בדירה כשאפשר בדיור מוגן

כשההורים מזדקנים אנו מנסים לתת להם את התנאים הכי טובים, הכול שיוכלו לחיות בנוח, לחיות רגועים, אנו מנסים להוריד מהם עומס מיותר וממקמים את דירתם באזורים מרכזיים כדי שלא ילכו ברגל יותר מדי למקומות שאליהם הם צריכים ללכת, כמו לרופא או לסופר, ואנחנו דואגים שגם הדירה תהיה בסביבה טובה ועשירה בפעילויות בה הם יוכלו ליהנות ולחיות את חייהם ברוגע.

לפעמים דירה כזאת מושלמת קשה למצוא בארצנו הקטנטונת, כי המקומות הנדירים האלה איפה שהכול קרוב, הכול נגיש והכול מסביב פעיל הם מקומות תפוסים לגמרי, הרי אף אחד לא יוותר על דירות כאלו. מתוך הבנה למצב ואהבה לאנשים מבוגרים הקימו פרויקטים של דיור מוגן שנעשו מאוד פופולאריים בשנים האחרונות, מגורים בדיור מוגן מציעים כל מה שבן אדם בגיל הזהב צריך ויותר.

דיור מוגן מספק לדיירים דירות מרווחות ונעימות, כל אחד מהדיירים רשאי לבחור את דירתו, יש דירות עם שלושה חדרים ויש דירות עם שני חדרים, עקב זה שדיור מוגן מיועד לאנשים מבוגרים עצמאיים הדירות הן פרטיות לגמרי, כל אחד חי באורח החיים שלו, ויכול לעצב את דירתו לפי טעמו האישי. הדירות של דיור מוגן מספקות שקט ושלווה, כל אחת כוללת מרפסת ומכל דירה ניתן להשקיף לנופים מרהיבים, כמו למשל לים ולגנים אקזוטיים מדהימים.

כדי לחיות חיים מלאי פעילות לא צריך לצאת ממתחם דיור מוגן ,במתחם ניתן למצוא שירותים שונים ומגוונים מאוד כדי לרצות את כל הדיירים, כמו למשל: ספריה , חדר כושר , בריכה מקורה , בית כנסת , אולם אירועים ,מיני מרקט , שירותי בנק , מספרה ועוד הרבה שירותים רבים שעונים על הצרכים של כל הדיירים.

בדיור מוגן תמיד דואגים שלא יהיה חסר כלום לאף דייר, לכן בדירות גם מותקנים לחצני מצוקה למקרי חירום, יש שירותי ניקיון פעם בשבוע, שירותי שמירה במשך כל היום וכל הלילה, ובלובי המפואר שבכניסה יש עמדת קבלה לשרות הדיירים שעובדת 24 שעות ביממה.

דיור מוגן הוא מקום אידיאלי לכל מי שהגיע לגיל הזהב, הוא מקום מושלם להורינו כי הוא גם מספק שירותים רפואיים, יש במתחם של דיור מוגן מרפאה ומרפאת שיניים ובנוסף מערך רופאים מומחים שעובדים סביב השעון כדי לספק לדיירים שקט נפשי ושידעו שתמיד יהיה מישהו שיטפל בהם בעת הצורך. בדיור מוגן יודעים שהזמן לא עובר לשווא ובגלל זה יש גם מחלקה סיעודית לאנשים מבוגרים סיעודיים וגם לתשושי נפש.

דיור מוגן הוא מקום שמבטיח את אושרו של הדייר, הוא דואג לו בכל דרך אפשרית, דיור מוגן מנסה כמה שיותר להעשיר את חיי החברה של הדיירים, בדיור מוגן מציעים חוגים ופעילויות שונות כך שכל דייר יכול למצוא את מה שהוא הכי אוהב, או לחלופין תמיד לגוון. דיור מוגן מציע חוגים ופעילויות לשעות הפנאי של הדיירים כגון: חוג ציור, פיסול , קרמיקה ,טאי צ'י , התעמלות קרקע והתעמלות במים, יוגה , חוג מחשבים ואינטרנט, קבוצת תיאטרון , מועדון ברידג' , מקהלה ועוד הרבה  פעילויות שונות ומגוונות להנאת הדיירים, בנוסף דיור מוגן גם מארגן לדיירים טיולים בארץ ובחו"ל.

המיקום של דיור מוגן הוא גם מתאים בדיוק לאנשים בגיל הזהב, כאמור אם רוצים חיים מלאים ומאושרים אין צורך לצאת ממתחם דיור מוגן אך אם בכל זאת אתם רוצים, אתם יכולים להגיע לטיילת תוך מספר דקות ובה יש מרכזי בילוי שונים, בנוסף בקרבת המקום נמצא ההיכל התרבות של העיר ולשם אפשר ללכת להופעות השונות.

דיור מוגן תמיד עדיף על כל דירה, בדירה רק גרים בה, בדיור מוגן חיים את החיים.

דיור מוגן

אחוזת נווה חוף דיור מוגן יוקרתי לגיל הזהב

Post Tagged with